Mimořádná nabídka

Mimořádná nabídka

Nabízíme vám volné kapacity profesionálního zařízení pro výcvik pilotů dopravního letounu typu ATR 42/72 až do generace -500, certifikovaného na úroveň FTD level 2/FNPT II MCC dle JAR-STD 2A/3A Simulátor ATR 42/72 je vhodný k výcvikům IR, MEP/IR, MCC nebo CRM.

Pro letecké společnosti

Pro letecké společnosti nabízíme výcvik Počáteční typové kvalifikace, Dry Lease, Wet lease a Recurrent. Lze pronajmout i výukové učebny v prostorách CATC.

Typová kvalifikace 

Pro letecké společnosti nabízíme Kurz typové kvalifikace splňující požadavky FCL.725 a FCL 720.

V rámci EASA a pro letecké společnosti působící mimo EASA prostředí typovou kvalifikaci dle požadavků místního Úřadu civilního letectví (v tomto případě výcviku předchází provedení nutných legislativních úkonů a případná úprava rozsahu výcviku ve spolupráci s leteckou společností a daným Úřadem). 

Dry Lease

Pro letecké společnosti nabízíme pronájem simulátorů v režimu dry lease, to znamená poskytnutí výcvikového zařízení bez instruktora CATC.

Wet Lease

Pro letecké společnosti nabízíme pronájem výcvikových zařízení v režimu wet lease.

Recurrent

CATC ve spolupráci s leteckou společností poskytuje formou wet lease na plně pohyblivých simulátorech pravidelné výcviky OPC a LPC (Operator Proficiency Check a License Proficiency Check. Recurrent výcviky provádíme pro piloty A320, B737NG, B737CL, ATR 42/72-500 a L410. 

Pronájem učebny

Pro letecké společnosti, ale i pro ostatní organizace provozující činnost v letectví nabízíme možnost pronájmu učebny v prostorách CATC za účelem provedení vlastního školení nebo výcviku. Poskytujeme učebny vybavené základními audio a video pomůckami pro 4-20 posluchačů (malé učebny) a pro 21-60 posluchačů (větší učebny).

Kurzy CRM

Pro pilotní profesionály, ale i pro pracovníky mimo letecké odvětví nabízí CATC kurzy CRM (Crew Resource Management)

Další výcviky

CATC je vybaveno nejmodernější technikou a simulátory. Díky nim poskytujeme letecké výcviky v nejvyšší kvalitě.

Pro profesionály dopravního letectví

Pro profesionály dopravního letectví

Pro profesionály dopravního letectví