Zákaznická péče

Kvalita zákaznické péče a kvalita výcviku patří mezi nejdůležitější hodnoty Czech Aviation Training Centre, s.r.o. Záleží nám na tom, abyste se Vy, naši klienti, cítili v CATC dobře. Děláme maximum pro to, aby byl váš výcvik co nejefektivnější, příjemný a pokud možno také zábavný.

Základní informace, které se vám jistě během výcviku budou hodit, najdete v naší informační brožurce:

Welcome to CATC

Příprava na váš výcvik a příjezd

Podrobnosti o rozvrhu a organizaci výcviku, výukových materiálech, orientaci v areálu pražského letiště a další užitečné informace vám rádi poskytnou kolegové z týmu zákaznické péče. Pokud byste potřebovali další informace, neváhejte se na ně obrátit.

Dopravní dostupnost

Výcvikové středisko CATC se nachází v bezprostřední blízkosti Pražského okruhu s návazností na síť dálnic a rychlostních komunikací. Z Prahy a okolí se k nám pohodlně dostanete autobusy MHD a příměstskými linkami. Ze vzdálenějších koutů ČR lze využít vlaková spojení.

Samozřejmě je vám k dispozici také Terminál 3.

Pomoc s ubytováním

Objednali jste si u nás výcvik, ale zatím nemáte ubytování? Rádi vám zašleme nabídku smluvních ubytovacích zařízení. Informujte se, ceny jsou více než přátelské. Například cena jednolůžkového nebo dvoulůžkového pokoje na jednu noc se snídaní v hotelu Holiday Inn na letišti Praha – Ruzyně se pohybuje kolem 43€.

Výuka

U většiny kurzů poskytujeme přístup do administračního portálu CATC, kde o svém výcviku najdete všechny potřebné informace (rozvrh, obsah jednotlivých lekcí, studijní materiály, zkoušky, kontaktní informace…). Celý areál výcvikového střediska je pokrytý signálem WiFi.

Volný čas

Chcete si zpříjemnit pobyt v Praze, odpočinout si po výcviku a pobavit se? Počítáme s tím – zeptejte se nás, rádi vám navrhneme a třeba i naplánujeme volnočasové aktivity.

Bezpečnost

Bezpečnost je na prvním místě. Pro nás i pro vás. I když věříme, že náš provoz je velmi bezpečný, může nastat situace, která by z vašeho pohledu mohla mít vliv na bezpečnost. V takovém případě prosím kontaktujte kohokoliv z instruktorů, obraťte se na kolegy na recepci anebo nás informujte prostřednictvím Safety&Quality Box.