CZ

O nás

 

Chcete se stát pilotem dopravního letounu? Hledáte zkušené instruktory a skvěle vybavené výcvikové středisko na školení svého letového personálu? Jste pilot a potřebujete typový výcvik? Hodil by se vám kurz na oprášení jazykových znalostí anebo si prostě jen chcete zalétat na simulátoru?

Přijďte do CATC na mezinárodní letiště Václava Havla v Praze. Budete překvapeni, jak širokou paletu kurzů, školení a komplexních výcviků nabízíme. A navíc – kromě nových vědomostí nasajete neopakovatelnou atmosféru Prahy. Zážitky na celý život zaručeny!

Už více než 15 let k nám na výcviky chodí nejen profesionálové z oboru, ale i ti, kdo touží odstartovat svou kariéru v leteckém průmyslu. Všichni z nich vědí, že v CATC najdou zkušenosti, kvalitu, bezpečnost, profesionalitu a partnerský přístup.

Prostudujte si naše Všeobecné pomínky pro provádění výcviku.

V CATC se nacházejí čtyři plně pohyblivé letové simulátory typů A320, B737 (verze Classic a verze Next Generation) a L 410. Dále využíváme výcviková zařízení bez hydraulického pohybového aparátu pro výcvik na typech ATR a B737 a pomocná výcviková zařízení pro piloty, tzv. cockpit procedure trainer. K dispozici máme trenažéry pro výcvik palubních průvodčích (CEET neboli Cabin Emergency and Evacuation Trainer) a požární simulátor, na kterém se provádí nácvik hašení požáru.

Více o výcvikových zařízeních


 

Výcviky

Catc

další

Newsletter

CZECH AVIATION TRAINING CENTRE © 2019 Czech Aviation Training Centre
Created by Beneš & Michl
All rights reserved.