CZ
Výcviky pilotů Typová kvalifikace (Počáteční & Opakovací)

Typová kvalifikace
(Počáteční & Opakovací)

Zvolte typ výcviku

Typová kvalifikace je nezbytný předpoklad pro létání daného typu dopravního letounu. V CATC nabízíme typovou zkoušku na letouny Airbus A320 family spolu s širokou škálou doplňkových výcviků.

Opakovací výcvik (TR Revalidation) pro piloty s platnou typovou kvalifikací, kteří jej musejí absolvovat jednou nebo dvakrát ročně.

Obnovovací výcvik (TR Renewal) pro piloty s typovou kvalifikací propadlou ne déle než 3 roky.

Bez typové kvalifikace se žádný dopravní pilot neobejde. Přijďte do CATC, nabídneme vám výcvik i typovou zkoušku na Boeing 737NG a také širokou škálu doplňkových výcviků.

Přijďte si udělat typovou zkoušku na Boeing 737CL do výcvikového střediska v Praze! Kvalitní typový výcvik v teoretické i praktické rovině u nás vedou zkušení instruktoři. 

Potřebujete typovku na letoun L 410? Na jaře 2017 jsme uvedli do provozu nový simulátor L 410 FFS, na kterém školíme typový výcvik a další výcvikové kurzy. 

Bojujete s nejistotou způsobenou koronavirovou krizí týkající se platnosti Vaší licence, návratu do leteckého prostředí, nebo pilotního zaměstnání? Pojďme bojovat s touto bezprecedentní situací společně s CATC, která Vám pomůže „vrátit se zpět na trať“ s následující nabídkou. Za velmi výhodnou cenu jsme připraveni Vám poskytnout prodloužení platnosti, obnovu a zajištění praxe dle FCL 060 na A320. Připravili jsme pro Vás slevu ve výši až 25% ze standardních tržních sazeb. Kromě toho vám můžeme poskytnout dalšíSKUPINOVOU SLEVU" 10%, v případě zájmu 4 pilotů současně. Cena zahrnuje veškerou komunikační a dokumentační podporu vůči příslušnému orgánu CAA.

Kvalitní typový výcvik v teoretické i praktické rovině u nás vedou zkušení instruktoři. Přijďte si udělat typovou zkoušku na Boeing 737 MAX do výcvikového střediska v Praze!


Výcviky

Catc

další

CZECH AVIATION TRAINING CENTRE © 2022 Czech Aviation Training Centre
Created by Beneš & Michl
All rights reserved.