CZ

Zvolte typ výcviku

Chcete se kvalitně připravit ke zkouškám z teorie ATPL? Přihlaste se do kurzu ve výcvikovém středisku CATC. Bez dlouhého čekání na další turnusy - začít můžete každý druhý měsíc, tedy šestkrát do roka!

Informujeme Vás, že od 1.9.2021 dochází ke změně databáze testových otázek pro teoretické zkoušky ATPL (CPL a přístrojové kvalifikace). 

Detailní informace o změnách naleznete na stránkách ÚCL kliknutím na odkaz: 

Zkoušky z teoretických znalostí pro ATPL, CPL a pro přístrojové kvalifikace – přechod na novou databázi otázek

 

Termín v kalendáři CATC je termín zahajovací schůzky. Zahajovací schůzka trvá přibližně 2 hodiny, vede ji odpovědný instruktor, který studenty seznámí s průběhem studia, umožní jim přístup na testovací portál Aviation Exam po dobu studia (18 měsíců) a vysvětlí celý tento systém, včetně možnosti vydávání certifikátů v průběhu studia.  Studenti budou dále seznámeni s pravidly pro přihlašování ke zkouškám na Úřadě pro civilní letectví (ÚCL).

Do kurzu student nastupuje následující měsíc po termínu zahajovací schůzky. Např. v případě, že zahajovací schůzka je stanovena na říjen, student nastoupí do kurzu v listopadu.

Nabízíme samostatný kurz Multi-Crew Cooperation nebo MCC v kombinaci s typovou kvalifikací na vícepilotní letouny. Kurz MCC si můžete pořídit také ve výhodném balíčku s Jet Orientation Course (JOC). 

Kurz pro piloty, kteří se chystají nastoupit do výcviku typové kvalifikace a nemají předchozí zkušenost s moderními turbínovými letouny, vybavenými glass cockpitem.

Připravte se odborně na výběrové řízení na pozici výkonného pilota u leteckých společností! Pomůžeme vám zdokonalit znalosti a dovednosti, manuální létání, nepřesná přiblížení i řešení mimořádných událostí.

Typová kvalifikace je nezbytný předpoklad pro létání daného typu dopravního letounu. V CATC nabízíme typovou zkoušku na letouny Airbus A320 family spolu s širokou škálou doplňkových výcviků.

Opakovací výcvik (TR Revalidation) pro piloty s platnou typovou kvalifikací, kteří jej musejí absolvovat jednou nebo dvakrát ročně.

Obnovovací výcvik (TR Renewal) pro piloty s typovou kvalifikací propadlou ne déle než 3 roky.

Kurz provozu za nízké dohlednosti

Kurz, ve kterém pilot získá přehled obecně platných faktů týkajících se prostorové navigace.

Kurz pro adepty povolání instruktora výcviku TRI - naučte se předávat své znalosti a zkušenosti. Tento kurz splňuje příslušné požadavky předpisu Part-FCL.935.


Výcviky

Catc

další

CZECH AVIATION TRAINING CENTRE © 2021 Czech Aviation Training Centre
Created by Beneš & Michl
All rights reserved.