CZ
Výcviky pilotů Kvalifikační kurzy

Kvalifikační kurzy

Zvolte typ výcviku

Informujeme Vás, že počínaje kurzem od 27.10. 2021 CATC přistoupilo k nové formě výuky.

Kurz Teorie ATPL bude bude probíhat distanční (on line) formou.

Rovněž vezměte na vědomí, že od 1.9.2021 došlo ke změně databáze testových otázek pro teoretické zkoušky ATPL (CPL a přístrojové kvalifikace). 

Detailní informace o změnách naleznete na stránkách ÚCL kliknutím na odkaz: 
Zkoušky z teoretických znalostí pro ATPL, CPL a pro přístrojové kvalifikace – přechod na novou databázi otázek

 

 

Nabízíme samostatný kurz Multi-Crew Cooperation nebo MCC v kombinaci s typovou kvalifikací na vícepilotní letouny. Kurz MCC si můžete pořídit také ve výhodném balíčku s Jet Orientation Course (JOC). 

Kurz pro piloty, kteří se chystají nastoupit do výcviku typové kvalifikace a nemají předchozí zkušenost s moderními turbínovými letouny, vybavenými glass cockpitem.

Třídenní výcvik pro zájemce o kvalifikaci instruktora CRM pro piloty. 

Oprašte angličtinu! Přijďte k nám do kurzu určeného speciálně pilotům. Nemusíte čekat na termín začátku jako v jiných školách, prostě si domluvte svůj individuální termín. Leteckou angličtinu u nás učí profesionální piloti nebo lektoři s dlouholetou praxí v oblasti letectví. 

Potřebujete zdokonalit slovní zásobu z oblasti letectví a zároveň upevnit základy gramatiky, větných struktur a konverzačních témat? Přihlaste se do kurzu, který kombinuje obecnou a leteckou angličtinu. Kurz otevřeme v termínu, který vám vyhovuje. 

Připravíme vás na zkoušku z angličtiny podle požadavků ICAO. Domluvte si individuální termín, náplň a délku kurzu přizpůsobíme vašim znalostem a potřebám. V našich kurzech vyučují lektoři s dlouholetou praxí v oblasti letectví. 

Přihlaste se ke zkoušce podle standardů ICAO. Zkouška je určena pilotům, kteří potřebují prokázat schopnost porozumět mluvenému jazyku a adekvátně reagovat ve standardních i nestandardních situacích.

 

Připravte se na zkoušku z IR angličtiny - nově vás přezkoušíme v CATC, už nemusíte chodit na ÚCL! Leteckou angličtinu u nás učí profesionální piloti nebo lektoři s dlouholetou praxí v oblasti letectví. 

Nechte si přezkoušet angličtinu pro přístrojovou kvalifikaci v CATC. Bez dlouhého čekání na nový termín - zkoušíme každý měsíc! Není potřeba předkládat žádný certifikát o absolvování kurzu letecké angličtiny.


Výcviky

Catc

další

CZECH AVIATION TRAINING CENTRE © 2023 Czech Aviation Training Centre
Created by Beneš & Michl
All rights reserved.