CZ
Ostatní výcviky Kurzy pro veřejnost

Kurzy pro veřejnost

Zvolte typ výcviku

Czech Aviation Training Centre je výcvikové středisko nejen pro létající personál. Návštěva CATC je velmi zajímavá i pro zájemce z řad veřejnosti. Přijďte na exkurzi a vydejte se do míst, kde se sen stává skutečností.

Přijďte k nám na netradiční teambuilding! Na míru vám sestavíme program firemní akce, vyzkoušíte si výcvikové trenažéry pro piloty a letušky, nasajete atmosféru báječného světa letectví... Na konkrétním plánu se dohodnete s koordinátorem akci, také s přihlédnutím k očekávané účasti a k vašemu rozpočtu. 

Chcete si vyzkoušet, jaké to je, být dopravním pilotem a řídit velké letadlo? Přijďte do našeho výcvikového střediska a zažijte ten pocit na vlastní kůži! 

Bojíte se létat? Pomůžeme vám překonat strach a uvidíte, že si létání oblíbíte! Speciálně koncipovaný kurz vedený leteckými profesionály z Letanibezstrachu.cz 

Zkoušíte rádi nové věci? Oblékněte uniformu palubních průvodčích a vyzkoušejte si na chvíli toto krásné a noblesní povolání! Kurz pořádají kolegové z Letanibezstrachu.cz


Výcviky

Catc

další

Newsletter

CZECH AVIATION TRAINING CENTRE © 2019 Czech Aviation Training Centre
Created by Beneš & Michl
All rights reserved.