CZ
Ostatní výcviky Kurzy pro veřejnost

Kurzy pro veřejnost

Zvolte typ výcviku

Czech Aviation Training Centre je výcvikové středisko nejen pro létající personál. Návštěva CATC je velmi zajímavá i pro zájemce z řad veřejnosti. Určena všem, kteří mají zájem dozvědět se více o výcviku pilotů, palubního personálu a blíže se seznámit např. s nouzovým vybavením dopravních letadel.

Přijďte na exkurzi a vydejte se do míst, kde se sen stává skutečností.

Přijďte k nám na netradiční teambuilding! Na míru vám sestavíme program firemní akce, vyzkoušíte si výcvikové trenažéry pro piloty a letušky, nasajete atmosféru báječného světa letectví... Na konkrétním plánu se dohodnete s koordinátorem akci, také s přihlédnutím k očekávané účasti a k vašemu rozpočtu. 

Chcete si vyzkoušet, jaké to je, být dopravním pilotem a řídit velké letadlo? Přijďte do našeho výcvikového střediska a zažijte ten pocit na vlastní kůži! 

Bojíte se létat? Pomůžeme Vám překonat strach a uvidíte, že si létání nakonec oblíbíte. Speciálně koncipovaný kurz je veden leteckými profesionály. Bližší informace o kurzu, cenách a termínech konání, včetně přihlašovacího formuláře, najdete přímo na stránkách našeho externího partnera.
Zkoušíte rádi nové věci? Oblékněte uniformu palubních průvodčích a vyzkoušejte si na chvíli toto krásné a noblesní povolání! Bližší informace o kurzu, cenách a termínech konání, včetně přihlašovacího formuláře, najdete přímo na stránkách našeho externího partnera.

Výcviky

Catc

další

CZECH AVIATION TRAINING CENTRE © 2023 Czech Aviation Training Centre
Created by Beneš & Michl
All rights reserved.