CZ
Ostatní výcviky Bezpečnostní výcvik

Bezpečnostní výcvik

Zvolte typ výcviku

Obecná odborná příprava ke zvyšování povědomí v oblasti bezpečnosti (úroveň A1) je kurz, který vedeme plně v souladu s Národním programem bezpečnostního výcviku v civilním letectví ČR vydaným ÚCL.

Odborná příprava ke zvyšování povědomí v oblasti bezpečnosti (úroveň A2) je kurz, který vedeme plně v souladu s Národním programem bezpečnostního výcviku v civilním letectví ČR vydaným ÚCL.

Opakovací kurz odborné přípravy ke zvyšování povědomí v oblasti bezpečnosti (úroveň A2) je kurz, který vedeme plně v souladu s Národním programem bezpečnostního výcviku v civilním letectví ČR vydaným ÚCL.

Kurz odborné přípravy posádek letadel (úroveň D1) vedeme plně v souladu s Národním programem bezpečnostního výcviku v civilním letectví ČR vydaným ÚCL.

Kurz odborné přípravy osob provádějících bezpečnostní prohlídky letadel (úroveň D2) vedeme plně v souladu s Národním programem bezpečnostního výcviku v civilním letectví ČR vydaným ÚCL.

Kurz odborné přípravy osob zajišťujících ochranu letadel (úroveň D3) vedeme plně v souladu s Národním programem bezpečnostního výcviku v civilním letectví ČR vydaným ÚCL.

Opakovací kurz odborné přípravy držitelů osvědčení D1, D2 nebo D3 (úroveň F1) vedeme plně v souladu s Národním programem bezpečnostního výcviku v civilním letectví ČR vydaným ÚCL.


Výcviky

Catc

další

CZECH AVIATION TRAINING CENTRE © 2023 Czech Aviation Training Centre
Created by Beneš & Michl
All rights reserved.