CZ
Úvodní stránka Novinky

Novinky

Chcete být pilotem stůj co stůj? Jděte do toho!

Ve spolupráci se společností Travel Servis pořádáme výběrové řízení na budoucí dopravní piloty Boeingu 737NG, kteří již letos v červnu začnou studovat v MPL programu.

Jak zazářit na screeningu v aerolince

Jste dopravní pilot a chystáte se na výběrové řízení k některé české nebo evropské/světové letecké společnosti? Nenechte nic náhodě a přijďte k nám do přípravky. 

Odpovědi na vaše otázky: ATPL integrovaný program

Chcete usednout do kokpitu dopravního letadla jako první důstojník, ale nemáte žádné zkušenosti s pilotováním? Dopravním pilotem se můžete stát už za necelé dva roky! V následující podrobné prezentaci se mimo jiné dozvíte:  Co je...

Simulátor L 410 je certifikován v Indonésii

CATC získal certifikát Ministerstva dopravy Indonésie , podle něhož jsme certifikovaným střediskem pro výcvik Recurrent a Proficiency Check a také Initial a Transition Training na trenažéru L 410 FFS.  Podívejte se na technické specifikace...

Ab initio programy začaly letos poprvé výcvikem na kluzáku

Poprvé v historii ab initio kurzů v CATC jsme začali s výcvikem na kluzáku. Na letišti Aeroklubu Tábor odlétali studenti programů MPL a ACPP první hodiny svého výcviku.

Bezpečnostní výcvik A3 v říjnu

Máte přístup bez doprovodu do vyhrazených bezpečnostních prostor letiště a brzy vám vyprší platnost osvědčení? Přijďte k nám do kurzu!

CATC v čísle 3/2017 časopisu CAT

CAT je časopis o výcviku v civilním letectví. V posledním čísle vyšly dva články se zmínkou o CATC: L 410 full flight simulator a Flight Instructor Focus.

Letošní absolventi programu MPL již létají v ostrém provozu

Pět mužů a jedna žena - naše letošní chlouba! Všichni už mají na sobě uniformu s třemi proužky na epoletách. Po 20 měsících pilného studia a výcviku se z nich stali piloti dopravních letadel.

Uspěli jsme při auditech zahraničních společností

Czech Aviation Training Centre úspěšně prošlo audity několika leteckých společností a úřadů civilního letectví z různých kontinentů světa.

Piloti, sjednejte si pojistku teď hned!

Pojištění pilotů s okamžitou kalkulací online a možností uzavření pojistky ihned, včetně možnosti platby kartou. Pohádka? Nikoliv - ERGO pojištění!

Výcviky

Catc

další

CZECH AVIATION TRAINING CENTRE © 2022 Czech Aviation Training Centre
Created by Beneš & Michl
All rights reserved.