CZ

Novinky

Odpovědi na vaše otázky: ATPL integrovaný program

Chcete usednout do kokpitu dopravního letadla jako první důstojník, ale nemáte žádné zkušenosti s pilotováním? Dopravním pilotem se můžete stát už za necelé dva roky! V následující podrobné prezentaci se mimo jiné dozvíte:  Co je...

Simulátor L 410 je certifikován v Indonésii

CATC získal certifikát Ministerstva dopravy Indonésie , podle něhož jsme certifikovaným střediskem pro výcvik Recurrent a Proficiency Check a také Initial a Transition Training na trenažéru L 410 FFS.  Podívejte se na technické specifikace...

Ab initio programy začaly letos poprvé výcvikem na kluzáku

Poprvé v historii ab initio kurzů v CATC jsme začali s výcvikem na kluzáku. Na letišti Aeroklubu Tábor odlétali studenti programů MPL a ACPP první hodiny svého výcviku.

Bezpečnostní výcvik A3 v říjnu

Máte přístup bez doprovodu do vyhrazených bezpečnostních prostor letiště a brzy vám vyprší platnost osvědčení? Přijďte k nám do kurzu!

CATC v čísle 3/2017 časopisu CAT

CAT je časopis o výcviku v civilním letectví. V posledním čísle vyšly dva články se zmínkou o CATC: L 410 full flight simulator a Flight Instructor Focus.

Letošní absolventi programu MPL již létají v ostrém provozu

Pět mužů a jedna žena - naše letošní chlouba! Všichni už mají na sobě uniformu s třemi proužky na epoletách. Po 20 měsících pilného studia a výcviku se z nich stali piloti dopravních letadel.

Uspěli jsme při auditech zahraničních společností

Czech Aviation Training Centre úspěšně prošlo audity několika leteckých společností a úřadů civilního letectví z různých kontinentů světa.

Piloti, sjednejte si pojistku teď hned!

Pojištění pilotů s okamžitou kalkulací online a možností uzavření pojistky ihned, včetně možnosti platby kartou. Pohádka? Nikoliv - ERGO pojištění!

CATC hledá instruktory výcviku pilotů

Jste český nebo slovenský kapitán letadla a působíte v zahraničí? Přemýšlíte o návratu do ČR? Pak se podívejte na naši nabídku práce .

Tisková zpráva - simulátor L 410 již v provozu

Od dubna začínáme výcviky na plně pohyblivém letovém simulátoru L 410, a to pro piloty-novice i pro zkušené bardy.

Výcviky

Catc

další

CZECH AVIATION TRAINING CENTRE © 2019 Czech Aviation Training Centre
Created by Beneš & Michl
All rights reserved.