Informace o kurzech pro veřejnost

Informace o kurzech pro veřejnost

Kurzy pro veřejnost

Nezapomněli jsme ani na kurzy pro veřejnost. Můžete si vybrat exkurzi, nejen po CATC, nebo si vyzkoušet Funny Flying – létání pro radost, vyzkoušet si jaké to je stát se alespoň na chvíli pilotem dopravního letadla na našich profesionálních simulátorech. Zajistíme pro vás zajímavou firemní akci nebo teambuilding, kde budete obklopeni tou pravou leteckou atmosférou, nebo školení vašich zaměstnanců. To vše dle vašich potřeb ušitý na míru vašim potřebám. Stačí si jen vybrat.

Exkurze nejen po CATC

Exkurze nejen po CATC

Czech Aviation Training Centre je výcvikové středisko nejen pro létající personál. Návštěva CATC je velmi zajímavá i pro zájemce z řad veřejnosti. Určena všem, kteří mají zájem dozvědět se více o výcviku pilotů, palubního personálu a blíže se seznámit např. s nouzovým vybavením dopravních letadel. S naším partnerem Letiště Praha jsme pro vás připravili nové trasy do zákulisí letiště společně s prohlídkou CATC.

Přijďte na exkurzi a vydejte se do míst, kde se sen stává skutečností.

Firemní akce & Teambuilding

Netradiční teambuilding, nebo netradiční firemní akce to je ten správný výběr pro své zaměstnance, partnery.  V atraktivních prostorách CATC vám rádi zorganizujeme teambuilding, nebo firemní akci, kde si vyzkoušíte výcvikové trenažéry pro piloty a letušky, kde budete obklopeni tou pravou leteckou atmosférou. Na konkrétním plánu se dohodnete s koordinátorem akci, s přihlédnutím k očekávané účasti a vašemu rozpočtu.
Potřebujete uspořádat školení vašich zaměstnanců našimi profesionály z oboru. Nemusíte být z leteckého prostředí. Troufáme si tvrdit, že budete spokojeni, jako náš klient Mercedes – Benz, kliknutím na odkaz Mercedes-Benz_děkovný dopis k nahlédnutí

Funny Flying – létání pro radost

Chcete zažít, jaké to je, být dopravním pilotem a řídit velké letadlo? Přijďte do našeho výcvikového střediska a zažijte ten pocit na vlastní kůži! Stačí si jen vybrat typ simulátoru, který si chcete vyzkoušet.

Více informací na stránkách Letiště Praha zde: Lítej-jako-profik

Létání bez strachu

Bojíte se létat? Pomůžeme Vám překonat strach a uvidíte, že si létání nakonec oblíbíte. Speciálně koncipovaný kurz je veden leteckými profesionály. Bližší informace o kurzu, cenách a termínech konání, včetně přihlašovacího formuláře, najdete přímo na stránkách našeho externího partnera.

Letuškou/stewardem na zkoušku

Zkoušíte rádi nové věci? Oblékněte uniformu palubních průvodčích a vyzkoušejte si na chvíli toto krásné a noblesní povolání! Bližší informace o kurzu, cenách a termínech konání, včetně přihlašovacího formuláře, najdete přímo na stránkách našeho externího partnera.

Další výcviky

CATC je vybaveno nejmodernější technikou a simulátory. Díky nim poskytujeme letecké výcviky v nejvyšší kvalitě.

Pro profesionály dopravního letectví

Pro profesionály dopravního letectví

Pro profesionály dopravního letectví

Pro profesionály dopravního letectví