CZ

jak se stát pilotem

Odstartujte svou kariéru pilota

Všechny výcviky probíhají pod odborným vedením instruktorů – profesionálních pilotů s mnohaletou zkušeností.

Nabízíme dva druhy výcviku "Od nuly do kokpitu" :

  • ATPL Plus je individuální kurz, na jehož konci úspěšný absolvent bude držitelem licence obchodního pilota a nebude vázaný na žádnou leteckou společnost. 
  • Další možností kurzu "Od nuly do kokpitu" jsou korporátní programy ACPP, nebo MPL, během kterých jsou kadeti vycvičeni podle požadavků konkrétní letecké společnosti a na jehož konci je úspěšným absolventům zaručeno pracovní místo pilot-kadet.

CATC je jedinou výcvikovou organizací v České republice, která důsledně uplatňuje principy Competency Based Training (CBT), což znamená, že absolvent je průběžně přezkušován z již získaných znalostí a dovedností a do další fáze výcviku postupuje teprve poté, co úspěšně zvládl předchozí části.

V rámci výcviku získáte znalosti o základních pilotních dovednostech jako jsou komunikace, praktické použití pracovních postupů, automatické nebo manuální řízení, zvládání velitelské pravomoci, stejně tak práci v týmu, nebo získání nadhledu nad konkrétní situací. Tim se CATC řadí ke špičce evropských i světových výcvikových center.

EASA

Neaktivní kurzy

Následující kurzy nejsou aktuálně otevřené. Sledujte naše stránky, abyste byli informováni o datu zahájení těchto kurzů.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

 

Výcviky

Catc

další

CZECH AVIATION TRAINING CENTRE © 2023 Czech Aviation Training Centre
Created by Beneš & Michl
All rights reserved.