CZ

jak se stát pilotem

Odstartujte svou kariéru pilota

Odstartujte kariéru dopravního pilota v jednom z našich programů “od nuly do kokpitu”.

Ve spolupráci s českými leteckými společnostmi nabízíme ab-initio výcviky Multi-Crew Pilot Licence (MPL) a Airline Cadet Pilot Program (ACPP). Individuálním zájemcům, kteří se nechtějí vázat na konkrétní aerolinku, je určen klasický ATPL Program (Airline Transport Pilot Licence) a ATPL (A) Plus (Airline Transport Pilot Licence).

 

Všechny výcviky probíhají pod odborným vedením instruktorů – profesionálních pilotů s mnohaletou zkušeností. CATC je jedinou výcvikovou organizací v České republice, která důsledně uplatňuje principy Competency Based Training (CBT). Tím se řadí ke špičce evropských i světových výcvikových center.

EASA

 

Jaké máte možnosti?

Vyberte si z nabídky ab initio výcviků - začněte od nuly a postupně se dostaňte až do kokpitu dopravního letadla. S námi nepotřebujete žádné zkušenosti s létáním. Uděláme z vás profesionálního pilota, váš příští zaměstnavatel na vás bude pyšný!

Individuální

Modulový ATPL, Integrovaný ATPL 
  • Nepotřebujete předchozí zkušenost s létáním.
  • Intergrovaný nebo modulový výcvik pro individuální uchazeče.
  • Po úspěšném absolvování se můžete hlásit o místo prvního důstojníka (First Officer) u kteréhokoliv evropského či světového dopravce.

Více informací

Programy ve spolupráci s leteckými společnostmi

acpP, mpl 
  • Nepotřebujete předchozí zkušenost s létáním.
  • MPL ve spolupráci s Travel Service pro individuální uchazeče.
  • ACPP kadetský program ve spolupráci s ČSA.
  • Po úspěšném absolvování získáte pracovní smlouvu nejméně na 500 letových hodin u zvolené aerolinky.

Více informací

 

Řekli o nás

"I enjoyed a lot the MCC/JOC training with the CATC instructors, I highly appreciated their attitude and professionalism. The training was organized according to my and my colleague's requirements and with flexibility to our needs. With the quality of the service and training, I am confident that I will remain a loyal customer of CATC in the future.“

Michael Parkanski

"Úspěšně jsme dokončili typový výcvik na B737. Chtěli bychom poděkovat instruktorům za předání cenných zkušeností. Velice si vážíme příjemného a profesionálního přístupu. Díky tomu budou vzpomínky na typovku nesmazatelně zapsány v naší mysli."

Lukáš Manda a Michal Kozel

Dobrý večer,

za celou naši výpravu Vám děkuji za vynikající exkurzi. Pro všechny to byl velmi hezký a hlavně zajímavý zážitek. Troufám si říct, že par excellence je slabý výraz, ale lepší neznám. :-)

Všichni studenti si uvědomili, co vlastně práce zejména palubních průvodčích obnáší, vzbudilo to u nich neskonalý obdiv. Jako letitý návštěvník CATC jsem cítil jakýsi zajímavý podtón, dnešní exkurzi jsem vnímal jako nádhernou oslavu naší 10. návštěvy.

Dojmy budeme ještě dlouho zpracovávat.

Ještě jednou Vám za všechny děkuji a příští rok touhle dobou se těším na shledanou

Martin Laxa

 

Martin Laxa, Gymnázium Litvínov

"Na CATC si cením hlavně profesionálního přístupu a dobrého zázemí. Díky péči skvělých instruktorů jsem si typovku i výcvik MCC skutečně užíval."

Lukáš Manda

Výcviky

Catc

další

CZECH AVIATION TRAINING CENTRE © 2019 Czech Aviation Training Centre
Created by Beneš & Michl
All rights reserved.