CZ
Jak se stát pilotem Programy ve spolupráci s leteckými společnostmi Airline Cadet Pilot Program

Airline Cadet Pilot Program

Tento kurz v současné době nenabízíme

Airline Cadet Pilot Program (ACPP) je jedním z ab initio výcviků realizovaných ve spolupráci s konkrétní leteckou společností. Kadeti se u nás školí podle standardních postupů dané letecké společnosti a do ostrého provozu nastupují po absolvování všech fází ACPP výcviku. Uchazeči nemusejí mít předchozí zkušenost s létáním.


Kurz ACPP trvá zpravidla 21 měsíců, kromě teoretických předmětů a tzv. malého létání na větroni, jednomotorovém i dvoumotorovém vrtulovém letounu a akrobatickém letadle, obsahuje také typový výcvik, Base Training (7 okruhů s dopravním letadlem) a garanci následného tzv. Line Training, tedy získání počáteční praxe v rozsahu min. 500 hodin přímo na letech dané letecké společnosti.

Průběh

Základem programu ACPP je program ATPL (zpravidla jeho integrovaná forma), tedy získání licence CPL s kvalifikacemi IR/MCC, na který navazuje typový výcvik (Type Rating) pro požadovaný cílový typ dopravního letadla. Studenti Airline Cadet Pilot Programu si za svůj výcvik projdou celkem 7 fázemi - od teoretických předmětů přes IFR výcvik (létání podle přístrojů), typový výcvik až po base training, v němž absolvují sedm okruhů se skutečným dopravním letadlem.

  1. Prostudujte si výcvikové programy
  2. ZVOLTE SI VHODNÝ PROGRAM
  3. Domluvme si termín zahájení výcviku
  4. zahájení výcviku
  5. závěr
  6. Vzhůru do oblak!

Proč se vycvičit pilotem v CATC


  1. Nabízíme širokou paletu kurzů, školení a komplexních výcviků. Výcvikové středisko disponuje nejmodernějším vybavením a skvělou geografickou polohou.

  2. Máme již stovky spokojených klientů. Všichni z nich vědí, že v CATC najdou zkušenosti, kvalitu, bezpečnost, profesionalitu i partnerský přístup.

  3. Pro naše kadety vyhledáváme či spoluvytváříme možnosti profesního uplatnění.

  4. Máme zkušené instruktory, profesionální piloty dopravních letounů s mnoha zkušenostmi z celého světa.

 


Pokud si nejste jisti vaším výběrem a potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat.
Rádi vám pomůžeme.

 

Výcviky

Catc

další

CZECH AVIATION TRAINING CENTRE © 2022 Czech Aviation Training Centre
Created by Beneš & Michl
All rights reserved.