CZ
Výcviky pilotů Kvalifikační kurzy

Kvalifikační kurzy

Zvolte typ výcviku

Chcete se kvalitně připravit ke zkouškám z teorie ATPL? Přihlaste se do kurzu ve výcvikovém středisku CATC. Bez dlouhého čekání na další turnusy - začít můžete každý druhý měsíc, tedy šestkrát do roka!

Nabízíme samostatný kurz Multi-Crew Cooperation nebo MCC v kombinaci s typovou kvalifikací na vícepilotní letouny. Kurz MCC si můžete pořídit také ve výhodném balíčku s Jet Orientation Course (JOC). 

Kurz pro piloty, kteří se chystají nastoupit do výcviku typové kvalifikace a nemají předchozí zkušenost s moderními turbínovými letouny, vybavenými glass cockpitem.

Kurz pro adepty povolání instruktora výcviku - naučte se předávat své znalosti a zkušenosti. Tento kurz splňuje příslušné požadavky předpisu Part-FCL.935.

Udržovací seminář letového instruktora je jeden z požadavků předpisu Part FCL na prodloužení instruktorské kvalifikace.

Kurz je určen pro všechny budoucí instruktory - uchazeče o kvalifikaci TRI, FI, SFI, IRI a MCCI jako požadavek předpisu Part FCL.

Třídenní výcvik pro zájemce o kvalifikaci instruktora CRM pro piloty. 

Oprašte angličtinu! Přijďte k nám do kurzu určeného speciálně pilotům. Nemusíte čekat na termín začátku jako v jiných školách, prostě si domluvte svůj individuální termín. Leteckou angličtinu u nás učí profesionální piloti nebo lektoři s dlouholetou praxí v oblasti letectví. 

Potřebujete zdokonalit slovní zásobu z oblasti letectví a zároveň upevnit základy gramatiky, větných struktur a konverzačních témat? Přihlaste se do kurzu, který kombinuje obecnou a leteckou angličtinu. Kurz otevřeme v termínu, který vám vyhovuje. 

Připravíme vás na zkoušku z angličtiny podle požadavků ICAO. Domluvte si individuální termín, náplň a délku kurzu přizpůsobíme vašim znalostem a potřebám. V našich kurzech vyučují lektoři s dlouholetou praxí v oblasti letectví. 


Výcviky

Catc

další

Newsletter

CZECH AVIATION TRAINING CENTRE © 2017 Czech Aviation Training Centre
Created by Beneš & Michl
All rights reserved.