CZ

Novinky

Ab initio programy začaly letos poprvé výcvikem na kluzáku

Poprvé v historii ab initio kurzů v CATC jsme začali s výcvikem na kluzáku. Na letišti Aeroklubu Tábor odlétali studenti programů MPL a ACPP první hodiny svého výcviku.

Career Day už 4. listopadu!

Přihlaste se na listopadový Career Day pro uchazeče o studium v integrovaném ATPL programu, výcvik začne v únoru 2018. 

Bezpečnostní výcvik A3 v říjnu

Máte přístup bez doprovodu do vyhrazených bezpečnostních prostor letiště a brzy vám vyprší platnost osvědčení? Přijďte k nám do kurzu!

Naučte se ovládat dron!

Vypsali jsme zářijový termín výcviku operátora dronu. Všechno, co k dokonalému ovládání UAV potřebujete, najdete u nás v kurzu.

CATC v čísle 3/2017 časopisu CAT

CAT je časopis o výcviku v civilním letectví. V posledním čísle vyšly dva články se zmínkou o CATC: L 410 full flight simulator a Flight Instructor Focus.

Letošní absolventi programu MPL již létají v ostrém provozu

Pět mužů a jedna žena - naše letošní chlouba! Všichni už mají na sobě uniformu s třemi proužky na epoletách. Po 20 měsících pilného studia a výcviku se z nich stali piloti dopravních letadel.

Uspěli jsme při auditech zahraničních společností

Czech Aviation Training Centre úspěšně prošlo audity několika leteckých společností a úřadů civilního letectví z různých kontinentů světa.

Piloti, sjednejte si pojistku teď hned!

Pojištění pilotů s okamžitou kalkulací online a možností uzavření pojistky ihned, včetně možnosti platby kartou. Pohádka? Nikoliv - ERGO pojištění!

Jak se dá financovat MPL výcvik?

Pokud nemáte vlastní úspory, jednou z možností financování výcviku MPL je standardní bankovní úvěr. A my jsme rádi, že máme dalšího partnera!

CATC hledá instruktory výcviku pilotů

Jste český nebo slovenský kapitán letadla a působíte v zahraničí? Přemýšlíte o návratu do ČR? Pak se podívejte na naši nabídku práce .

Výcviky

Catc

další

Newsletter

CZECH AVIATION TRAINING CENTRE © 2017 Czech Aviation Training Centre
Created by Beneš & Michl
All rights reserved.