CZ

Novinky

CATC seminář letových instruktorů

Jste držiteli osvědčení FI(A), FI(S) a IRI a potřebujete své kvalifikace prodloužit? Přihlaste se na dvoudenní seminář, který pořádáme v CATC koncem února. 

MPL Career Day - termín je vyhlášen

Mnozí z vás už netrpělivě čekali na vyhlášení termínu Career Day pro zájemce o studium v MPL programu. Dočkali jste se :-) Podívejte se, co jsme pro vás na únor přichystali. 

Kurz MCC pro A320 začíná 15. ledna

 Chystáte se na typovku A320? Pak budete potřebovat také kurz součinnosti vícečlenné posádky. A dost možná se vám bude hodit i Jet Orientation Course. Přihlaste se na lednový termín. 

A co když hledáme právě vás...?

Velmi by se nám šikla šikovná kolegyně či kolega do oddělení péče o zákazníky. Atraktivní prostředí letectví, angličtina nutná, nástup ihned. 

Odpovědi na vaše otázky: ATPL integrovaný program

Na Career Day 4.11. jsme podrobně prezentovali integrovaný ATPL program. Co výcviku předchází, jak probíhá a co absolventi získají, když jej absolvují? 

Simulátor L 410 je certifikován v Indonésii

CATC získal certifikát Ministerstva dopravy Indonésie , podle něhož jsme certifikovaným střediskem pro výcvik Recurrent a Proficiency Check a také Initial a Transition Training na trenažéru L 410 FFS.  Podívejte se na technické specifikace...

Ab initio programy začaly letos poprvé výcvikem na kluzáku

Poprvé v historii ab initio kurzů v CATC jsme začali s výcvikem na kluzáku. Na letišti Aeroklubu Tábor odlétali studenti programů MPL a ACPP první hodiny svého výcviku.

Career Day už 4. listopadu!

Počátkem listopadu pořádáme Career Day pro uchazeče o studium v integrovaném ATPL programu, výcvik začne v únoru 2018. 

Bezpečnostní výcvik A3 v říjnu

Máte přístup bez doprovodu do vyhrazených bezpečnostních prostor letiště a brzy vám vyprší platnost osvědčení? Přijďte k nám do kurzu!

Naučte se ovládat dron!

Vypsali jsme zářijový termín výcviku operátora dronu. Všechno, co k dokonalému ovládání UAV potřebujete, najdete u nás v kurzu.

Výcviky

Catc

další

Newsletter

CZECH AVIATION TRAINING CENTRE © 2018 Czech Aviation Training Centre
Created by Beneš & Michl
All rights reserved.