Výcvik pilotů MPL pro zájemce z Velké Británie

Hlavní stránka | Výcviky pilotů v Evropě | Výcvik pilotů MPL pro zájemce z Velké Británie

Splňte si svůj sen a staňte se pilotem dopravního letadla. MPL pilotní výcvik je pro každého - nevadí, že jste nikdy předtím nelétali. Každý se může stát pilotem od nuly.

O CATC

Společnost CATC (Czech Aviation Training Centre) je české letecké tréninkové centrum umístěné v srdci letištní infrastruktury pražského ruzyňského letiště Václava Havla. Od Velké Británie je vzdáleno necelých 13 a půl hodiny po silnici a necelé dvě hodiny letadlem z Londýna.

V CATC se specializují na výcvik pilotů amatérů, tedy lidí, kteří se s létáním do té doby nikdy nesetkali. Zaměřují se na nový, inovativní směr pilotního výcviku MPL (Multi Crew Pilot Licence), díky kterému se stává cesta do letadlového kokpitu podstatně kratší než s klasickým modelem pilotního výcviku ATPL (Airline Transport Pilot Licence). V této chvíli je CATC jedinou leteckou společností, která je v ČR schopna tuto službu nabídnout.

Z Londýna do CATC je to 790 km

 

Letecky 13 přímých spojů denně

Na letiště Praha létá denně 13 přímých spojů z těchto letišť ve Velké Británii:

Londýn8x
Newcastle1x
Bristol1x
Leeds1x
Edinburgh1x
Manchester1x

Mluvíme anglicky, německy a dalšími 9ti jazyky

Naši školitelé mluví celkem 11 světovými jazyky, není tedy třeba obávat se jazykové bariéry. Každý uchazeč jakékoliv národnosti bez problému porozumí všemu potřebnému.

 

Multi-Crew Pilot Licence (MPL)

Výcvik pilotů MPL ve vícečlenné posádce je od začátku rychlejší než klasické dosavadní pilotní výcviky. Výcvik MPL je tvořen přímo na míru pro konkrétní leteckou společnost, která svého úspěšného uchazeče po absolvování výcviku i zaměstná. Celkově se u tohoto pilotního výcviku dost podstatně zkracuje doba celého byrokratického procesu a odpadá žadatelovo čekání i na výcvik samotný, tak jako je tomu u ostatních licencí. Jedná se o výcvik zaměřený na fungování ve vícečlenné posádce a výhodou je, že již od počátku zájemce ví, na jakém letadle bude létat. Od října 2014 jsou v typovém výcviku, tzv. typovce, budoucí piloti stroje Airbus A320.

 

Další nabízené kurzy

 


 

Kontaktujte nás

Máte dotaz?

Kontaktujte nás, prosím, a náš tým Vám navrhne řešení.


antispam
Zadejte text z obrázku
Zeptejte se nás!