Sales Manager

Hlavní stránka | O nás | Kariéra | Sales Manager

Do obchodního oddělení hledáme kolegu / kolegyni na pozici SALES MANAGER.

Náplň práce:
  • identifikace a rozvoj obchodních příležitostí s důrazem na výcviky na typu L 410
  • příprava a realizace obchodních plánů
  • pravidelný kontakt se zákazníky a rozvoj existujících vztahů CATC

Požadujeme:
  • příjemné vystupování, dobré komunikační a organizační schopnosti
  • prokazatelnou obchodní praxi
  • pečlivost, důslednost v dotahování obchodních případů
  • velmi dobrou znalost angličtiny slovem i písmem
  • řidičský průkaz sk. B
  • počítačovou gramotnost
  • zkušenost z prostředí civilního letectví vítána
  • zkušenost s typem letounu L 410 a relevantní kontakty vítány

Nabízíme:
  • práci na hlavní pracovní poměr v motivujícím a přátelském kolektivu
  • odpovídající platové ohodnocení, firemní bonusový systém, podíl na obchodním výsledku
  • nástup možný ihned

Zaujala vás nabídka? Dejte nám o sobě vědět!

Budeme se těšit na strukturovaný životopis a motivační dopis. Vše prosím zasílejte na adresu hr@catc.cz.

Vybrané kandidáty pozveme na osobní schůzku do sídla CATC na Letišti Václava Havla v Praze.

Zeptejte se nás!