Novinky

Hlavní stránka | Novinky | Soutěž o let v simulátoru

1.2.2017

Soutěž o let v simulátoru

Soutěž o let v simulátoruDámy a pánové, vyhlašujeme soutěž, jakou svět neviděl! Deset týdnů, deset otázek, krásné ceny - tou hlavní bude let v simulátoru u příležitosti konání Career Day v dubnu 2017.

 

Komu je soutěž určena

Soutěž je tematicky zaměřena především na tzv. Ab Initio výcvikové programy pro piloty, tedy dlouhodobé kurzy, jejichž cílem je vyškolit i studenty s dosavadní minimální nebo dokonce žádnou zkušeností s řízením letadel, na piloty dopravních letounů. Soutěž je určena především zájemcům o účast na akci Career Day, pořádanou v neděli 23. dubna 2017 od 13hod. v sídle Czech Aviation Training Centre v Hangáru B na Letišti Václava Havla v Praze. Během Career Day se  zájemci dozví, jak zahájit kariéru dopravního pilota, a seznámí se s nabídkou výcvikových programů CATC.

Jak soutěž probíhá

Soutěžních otázek je celkem 10. Každou středu, počínaje 1. 2. 2017, zveřejníme na facebookovém profilu CATC jednu soutěžní otázku. Odpověď můžete zaslat vždy do nejbližší neděle, a to prostřednictvím odpovědního formuláře, který najdete na facebooku v příspěvku společně se soutěžní otázkou. Následující pondělí bude otázka z facebooku stažena. Poslední otázku vám položíme ve středu 5. 4. 2017, odpovědět na ni musíte do neděle 9. 4. 2017. Odpovědi zasílejte pouze přes odpovědní formulář, na jiné formy odpovědi (email, messenger apod.) nemůžeme brát zřetel. Děkujeme.

CATC bude průběžně vyhodnocovat zaslané odpovědi jednotlivých soutěžících. Za každou správnou odpověď přídělíme soutěžícímu jeden bod. Správnou odpověď na každou otázku budete vybírat ze 4 možností, správná je vždy pouze jediná možnost. Odpovědní formulář sice umožňuje zaškrtnout i více možností, nicméně v případě více než jedné zaškrtnuté možnosti bude odpověď automaticky považována za chybnou.

Soutěžící, který se zúčastní všech kol a správně odpoví na všechny otázky, tak může získat celkem 10 bodů. Účast ve všech kolech soutěže sice není podmínkou, výrazně však zvyšuje šance soutěžícího na výhru!

Losování výherců

Z nejúspěšnějších soutěžících budou po skončení soutěže, tedy v týdnu od 10. 4. 2017, vylosováni výherci. První cenou je let s instruktorem CATC v letovém simulátoru letadla Boeing 737NG nebo Airbus A320 (dle volby výherce) v rámci Career Day 23. 4. 2017. Další výherci získají propagační předměty CATC. Ceny předáme během dubnového Career Day, vylosované výherce tedy s předstihem kontaktujeme. V případě, že se výherce na Career Day nedostaví, výhra propadá.

 

Přejeme vám dobrou zábavu, bystrou mysl při výběru správných odpovědí, samozřejmě i hodně štěstí a těšíme se na shledání v neděli 23. dubna!

Tým CATC

 

Jsme na Facebooku! Už jste našimi fanoušky? ;-)

Back

Zeptejte se nás!