Novinky

Hlavní stránka | Novinky | Save the date - v dubnu opět Career Day v CATC!

7.2.2017

Save the date - v dubnu opět Career Day v CATC!

Sníte už dlouho o tom, že se stanete pilotem dopravního letadla? Přijďte k nám na Career Day, pomůžeme vám zvolit tu správnou cestu.

Zapište si do kalendáře veledůležité datum: 23. duben 2017

V ten den bude ve výcvikovém středisku CATC od 13 hodin probíhat Career Day pro vážné zájemce o kariéru dopravního pilota. Připravena bude přednáška a prezentace tří možných cest, kterými se můžete vydat - všechny vedou do kokpitu. Setkáte se s profesionálními dopravními piloty a našimi instruktory, s leteckým lékařem a psychologem, poradíte se se zástupci bankovních domů ohledně možností financování výcviku.

Výběrové řízení uchazečů o studium v ab initio programech, tzv. Screening, budeme pořádat ve druhé polovině května 2017. Předchozí zkušenost s pilotováním letadla není nutná. Začnete od nuly a v průměru za dva až tři roky z vás bude first officer. 

Podrobnější informace o programu dubnového Career Day, přihlášky na něj i do Screeningu najdete již brzy na našich stránkách. Sledujte také profil CATC na facebooku

Abychom vám ukrátili čekání na Career Day, připravili jsme pro vás soutěž. Hlavní cenou je let v plně pohyblivém simulátoru, létat se bude právě u příležitosti konání Career Day :-) 

 

 

Back

Zeptejte se nás!