Novinky

Hlavní stránka | Novinky | Report z návštěvy Aviation CV

22.1.2015

Report z návštěvy Aviation CV

Přednáška globální letecké HR firmy Aviation CV je úspěšně za námi a my vám přinášíme report z této přednášky. Nyní s videem z přednášky.

Z našeho pohledu byla přednáška více než úspěšná. Sympatické slečny z litevské firmy Aviation CV představili svou společnost a nabídku aerolinek, které zastupují. Nabídka to byla více než různorodá. Kapitány a druhé důstojníky hledají společnosti po celém světě a nabízejí více než zajímavé podmínky. Pro zkušené kapitány není problém najít práci s měsíčním příjmem 17 000 USD. 

 

Mezi účastníky, kterých bylo přesně 74, převažovali spíše než zkušení kapitáni a druzí piloti, budoucí zájemci o pilotní profesi. Ani ti ale neodešli s prázdnou. Dozvěděli se jaké výcviky ještě potřebují, jaké jsou vstupní požadavky na většinu pozic a jak probíhá screening na práci pilota u letecké společnosti. 

 

Určitě to není poslední akce, kterou v CATC pro piloty nebo zájemce o tuto profesi připravíme. Naším cílem je nejen kvalitní výcvik budoucích leteckých profesionálů, ale chceme se ujistit, že nebudou mít problém s uplatněním na trhu práce. 

 

A teď už slíbené fotografie a video z prezentace.

 

 

 

 

 

Back

Zeptejte se nás!