Novinky

Hlavní stránka | Novinky | Parc Aviation v Praze

11.12.2014

Parc Aviation v Praze

Parc Aviation v PrazeVe dnech 7-10. prosince jsme měli tu čest přivítat v CATC zástupce společnosti Parc Aviation.

Pokud jste o nich ještě neslyšeli, tak vám tuto společnost rádi představíme. Parc Aviation je jedna z nejvýznamnějších globálních HR firem v leteckém průmyslu. Ročně se jim podaří umístit tisíce pilotů, leteckých inženýrů a mechaniků do aerolinek po celém světě.

 

Cílem pražského setkání bylo pomoci propuštěným pilotům z ČSA nalézt nové uplatnění a navázat dlouhodobou spolupráci mezi Czech Aviation Training Centre a Parc Aviation. Máme radost, že oba dva cíle se nám podařilo úspěšně splnit.

 

Ve dvou dnech proběhla prezentace aktuální nabídky volných pracovních míst a ihned následovaly i osobní pohovory se zástupci společnosti pro Evropu, Asii a Afriku. Lidé z Parc Aviation byli příjemně překvapeni, kolik kvalitních kandidátů zde máme k dispozici. Vzhledem k velké poptávce v některých společnostech očekáváme první nástupy už v průběhu ledna. Součástí nabídky pro piloty bude i příprava na výběrové řízení na našich výcvikových zařízeních.

 

Jednání o tom, že bychom se stali do budoucna regionálním partnerem Parc Aviation a nabízeli práci na přímo, už probíhají. Výhodou je, že bychom neměli uplatnění jen pro zkušené piloty s velkým náletem, ale i vstupní místa pro absolventy ab initio (ATPL+, MPL) a modulových výcviků. 

Back

Související články

Zeptejte se nás!