Novinky

Hlavní stránka | Novinky | Jarní novinky v oblasti malého i velkého létání

20.2.2015

Jarní novinky v oblasti malého i velkého létání

Jarní novinky v oblasti malého i velkého létáníV Czech Aviation Training Centre nespíme zimním spánkem, ale usilovně pro vás připravujeme velké množství novinek z oblasti malého i velkého létání. Věříme, že si vybere opravdu každý.

Asi nejzajímavější novinkou je výcvik přístrojové kvalifikace (IR/A), který bude v ČR unikátní svým competency based přístupem a celkovým důrazem na kvalitu. Co si pod tím představit? Ze zkušenosti našich examinátorů, kteří přijímají nové piloty pro aerolinky, vyplývá, že úroveň žadatelů je slušně řečeno nedostatečná. Většina z nich má problém zaletět jednoduchý vyčkávací obrazec nebo VORové přiblížení.

Náš výcvik bude zaměřen tak, aby student ve výcviku zvládl všechny standardní i nouzové situace s dostatečnou jistotou. Pro tento účel bude výcvik rozdělen do několika fází a před postupem do další bude student přezkoušen. V případě, že neuspěje, garantujeme zdarma dodatečné hodiny na simulátoru. Standardem budou i kvalitní materiály před každou lekcí k nastudování doma (včetně Jeppesen Enroute Chart pro každého) a briefing s instruktorem před letem. Instruktory jsme pečlivě vybírali tak, aby se jednalo o zkušené dopravní piloty s kvalitními pedagogickými schopnostmi. Ceny jsou více než příznivé, nabízíme také výhodné balíčky v kombinaci s ATPL teorií a IR angličtinou.
Více informací včetně cen najdete zde: www.catc.cz/cz/vycvik-pilotu/pristrojova-kvalifikace/

 

Od 30. března zahajujeme další ATPL teorii. Oproti konkurenci se můžete těšit na kvalitní lektory, vše špičky svých oborů. Opět s důrazem nepředávat jen certifikát, ale hlavně vědomosti nezbytné pro úspěšné absolvování zkoušek na ÚCL, typové zkoušky a výběrového řízení u aerolinek. V ceně 79 000 CZK (s iPadem) nebo 63 000 CZK (bez iPadu) je opravdu vše, co budete potřebovat, kvalitní výukové materiály, přístupy do testovacího portálu Aviation Exam a dokonce 1 hodina zdarma na profesionálním simulátoru ATR 42/72.

Více informací najdete zde: www.catc.cz/cz/vycvik-pilotu/atpl650-teorie/

 

Pro instruktory nabízíme Udržovací seminář, který je jednou z podmínek pro prodloužení kvalifikace. Koná se už 6. a 7. března a volných míst rychle ubývá. S přihlášením proto neváhejte. Cena 1200 CZK. Více informací zde: www.catc.cz/cz/vycvik-pilotu/jine/vycvik-instruktoru/udrzovaci-seminar-letoveho-instruktora/

 

Pro ostatní piloty nabízíme Zimní školení, které se uskuteční 7. března od 13:30. Cena 500 CZK. Více informací zde: www.catc.cz/cz/vycvik-pilotu/jine/zimni-opakovaci-skoleni/

 

Pro zájemce o naše kurzy pořádáme 21. března další Career Day. Máte jakýkoliv dotaz ke kurzu, zajímá vás kariéra dopravního pilota nebo se jen chcete podívat na naše prostory? Rádi vás u nás přivítáme.

 

Na všechny kurzy a Career Day se můžete přihlásit přes náš e-mail info@catc.cz.

 

Budeme se těšit!

Tým CATC

 

 

Back

Kontaktujte nás

Máte dotaz?

Kontaktujte nás, prosím, a náš tým Vám navrhne řešení.


antispam
Zadejte text z obrázku
Zeptejte se nás!