Novinky

Hlavní stránka | Novinky | Den otevřených dveří v CATC

30.3.2015

Den otevřených dveří v CATC

Den otevřených dveří v CATCV sobotu 21. března jsme v Czech Aviation Training Centre připravili Den otevřených dveří pro odbornou veřejnost a zájemce o pilotní výcviky. Naším cílem bylo představit nové výcviky přístrojové kvalifikace (IR/A), kurz ATPL teorie a Ab initio výcviky ATPL Plus a MPL.

Samotné nás překvapil obrovský zájem o Den otevřených dveří. Přivítali jsme u nás přesně 48 účastníků, kteří si mohli vyzkoušet profesionální simulátor letounu ATR 42/72, zúčastnit se dvou akčních exkurzí po CATC (včetně kabinových trenažerů a nouzového opuštění letounu po skluzech) a samozřejmě zjistit vše o našich nových pilotních kurzech. Pro návštěvníky jsme dále připravili fotosoutěž o hodnotné ceny (létání na našich simulátorech), vybrané vítězné fotografie můžete vidět zde u článku. 

Den otevřených dveří je v duchu naší nové filozofie, v rámci které bychom rádi otevřeli výcvikové středisko pro širší leteckou veřejnost, tak abychom se stali jejich první volbou k cestě za jejich vysněným povoláním dopravního pilota.

 

Pár fotografií z akce: 

 

 

 

 

 

Back

Zeptejte se nás!