Novinky z CATC - výcviky pro letecké profesionály

Hlavní stránka | Novinky

21. 4. 2017

Screening do ab initio výcviků

Jak se dostat do kokpitu dopravního letadla bez předchozí letecké zkušenosti? Udělejte screening a nastupte do jednoho z ab initio výcviků.

Detail

12. 4. 2017

Staňte se řídícím letového provozu

Řízení letového provozu, s.p. hledá kandidáty do výcviku řídících - šance na zajímavé povolání v prestižním prostředí leteckého průmyslu.

Detail

4. 4. 2017

Jak se dá financovat MPL výcvik?

Pokud nemáte vlastní úspory, jednou z možností financování výcviku MPL je standardní bankovní úvěr. A my jsme rádi, že máme dalšího partnera!

Detail

2. 4. 2017

CATC hledá instruktory výcviku pilotů

Jste český nebo slovenský kapitán letadla a působíte v zahraničí? Přemýšlíte o návratu do ČR? Pak se podívejte na naši nabídku práce.

Detail

31. 3. 2017

Tisková zpráva - simulátor L 410 již v provozu

Od dubna začínáme výcviky na plně pohyblivém letovém simulátoru L 410, a to pro piloty-novice i pro zkušené bardy.

Detail

23. 3. 2017

Jaro ve znamení dronů

Přijďte k nám do kurzu, naučíme vás pilotovat UAV! Vypsali jsme termín výcviku na duben 2017, přihlaste se a užijte si jaro v oblacích.

Detail

22. 3. 2017

Dubnový výcvik SECURITY Kategorie A2 a A3

Potřebujete ID kartu, která vás opravňuje ke vstupu bez doprovodu do vyhrazených bezpečnostních prostor letiště? Podívejte se na nabídku školení.

Detail

20. 3. 2017

Dopravní pilotka? V dnešní době už nic neobvyklého

Přečtěte si rozhovor s capt. Alenou Zíkovou, zkušenou dopravní pilotkou a naší kolegyní. Podstatná část její letecké kariéry se odehrála v USA, zážitek ze čtení zaručen!

Detail

13. 3. 2017

Career Day a termín Screeningu do ab initio výcviků

Den D se blíží - šance pro ty, kdo to s kariérou dopravního pilota myslí vážně. Career Day pořádáme v CATC 23. dubna, v druhé půli května pak bude probíhat Screening do jednotllivých výcvikových programů.

Detail

10. 3. 2017

Partnerství CATC a Europe Screening

Czech Aviation Training centre se kromě výcviku pilotů, cabin crew a technického personálu zabývá také screeningem a výběrovými řízeními na tyto pozice v leteckém průmyslu.

Detail

15. 2. 2017

Rozšiřujeme výcvik operátorů dronů

Bezpilotní letouny neboli unmanned aerial vehicles jsou fenoménem 21. století. CATC již brzy nabídne výcvik na Primoco UAV One 100 a One 150.

Detail

7. 2. 2017

Save the date - v dubnu opět Career Day v CATC!

Sníte už dlouho o tom, že se stanete pilotem dopravního letadla? Přijďte k nám na Career Day, pomůžeme vám zvolit tu správnou cestu.

Detail

Zeptejte se nás!