Proč výcvik v CATC?

Hlavní stránka | Jak se stát pilotem | Výcvik Multi-Crew Pilot Licence | Proč výcvik v CATC?

Czech Aviation Training Centre

Czech Aviation Training Centre navazuje na slavnou, 80 let dlouhou tradici výcvikového střediska ČSA. CATC nabízí profesionální přístup, zkušenosti svých instruktorů a vysokou kvalitu výcviku i poskytovaných služeb. CATC se sídlem v České republice nabízí kvalitní zázemí pro samotný výcvik, ale i odpočinek. Přijeďte se přesvědčit, proč se České republice přezdívá „srdce Evropy“.

 

Profesionalita – Letectví je obor, ve kterém je profesionalita a bezpečnost vždy na prvním místě. Pro zajištění těchto požadavků splňuje CATC ty nejpřísnější normy mezinárodních organizací EASA, ICAO a IATA.
Kvalita – Pro zaměstnance a instruktory CATC není kvalita jen prázdný pojem, ale cíl, který každý den naplňují. Zpětnou vazbu studentů využívají ke každodennímu zlepšování služeb a výcviků.
Znalosti a zkušenosti – Vše, co v CATC děláme, je založeno na znalosti a zkušenosti. Stavíme nejen na dlouhé historii výcvikového centra, ale i na lidském kapitálu všech zaměstnanců a instruktorů.

Poloha CATC

Czech Aviation Training Centre se nachází na Letišti Václava Havla v Praze. Do centra Prahy je to hromadnou dopravou pouhých 20 minut. Samotné letiště je výhodně napojeno na okruh kolem Prahy a dálniční síť.

Přihlásit se na screening

 

 
Zeptejte se nás!